Kas soovid liituda Tammeka fännide meililistiga? Aga palun - Nimi: Email:

16.09.07

Mehed mustas ei suutnud yllatada

Eile mängisid pärnakad yleni mustas ja pikas vormis,aga see ei päästnud neid kindlast kaotusest.
Esimene poolaeg oli siiski suht võrdne. Omasime kyll palju nurga ja karistuslööke,kuid kahjux ei kujutanud nad endast pärnakate väravale erilist ohtu. Vaprusel olid palju paremad võimalused ja arvan,et kui Kerdi asemel olex keegi teine väravas olnud,võinux vastased vaheajale minna juba eduseisus.
Teisel poolajal pani aga MT oma paremuse maxma ja Sireli asemel väljakule jooxnud Tomson lõi 56ndal 1-o. Tartu jäkas surumist ja peagi lõi Tirka teise värava. Saime just oma rõõmuhõisked lõpetatud,kui Bazjukin lõpetas ise oma suurepäraselt alustatud rynnaku. 3-0! Kahju,et Tirka ei suutnud väravavahiga silmitsi olles palli väravasse saata ja et Sixu pommlöök latti raxatas. 5-0 olex õiglasem tulemus olnud:-D
Ise pakkusingi hommikul seisux 3-0 ja kusjuures arvasin õieti ära ka väravalööjad!
Jama on muidugi see,et Tulevik lausa hävis Narvas,aga ylehomme Viljandis tuleb neil kindlasti palju paremini kõik välja ja arvan,et Trans kaotab 0-1.
Ise lähme teisipäeval Pärnusse Flashi autoga hetkel on kax kohta vabad. Kui keegi suudab veel viimasel hetkel töölt/koolist vabax saada,võib mulle kõllida. Yritage ikka tulla. Meeskond vajab toetust. Kuressaarde me ei jõudnud ja kõik juba teavad mis seal juhtus. Kuna Flashil on Pärnus ka natuke tööasju ajada,olex start 12 00.